ulasim as
Türkçe English
24,3°C
HABERLER
MEDYA / HABERLER

2. Geleneksel Ağaç Bayramını Gerçekleştirdik
24.10.2016 10:00:27
KAYSERİ ULAŞIM olarak 2. Geleneksel “Bir Dikili Ağacın Olsun” Ağaç Bayramını beş tepeler de çalışanlarımız, aileleri ve çocukları ile birlikte gerçekleştirdik.

Kayseri Ulaşım A.Ş. topluma ve çevreye katkı sağlayan projeler üretmeye devam ediyor. UlaşımA.Ş tarafından 2. si düzenlenen ağaç dikme etkinliğine çalışanlar yoğunilgi gösterdi. Hafta sonu Beştepeler bölgesinde düzenlenen etkinliğe çalışanlar çocuklarını da getirerek ağaç dikmenin ve çevreye saygılı olmanın önemini gösterdiler. 

Genel Müdürümüz Feyzullah GÜNDOĞDU yaptığı konuşmada çalışanlarına; “Kayseri Ulaşım Ailesi olarak “Bir Dikili Ağacın Olsun” sloganı ile geçen sene başlattığımız ve her sen devam edeceğimiz kampanyaya ilgi gösterip katılan bütün çalışmaark adaşlarıma teşekkür ediyorum dedi. Bu etkinlikğe destek veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ve Park Bahçeler ekibine de teşekkür eden Gündoğdu, bu organizasyonların ve bu konuya duyarlılığın giderek artmasını dilediğini belirtti. İnsan ve çevreyi ön planda tutmayı ilke edinen kurumumuz topluma, çevreye ve insanlığa katkı sağlayacak her türlü çalışmanın içinde olmaya ve destek vermeye devam edecektir dedi. Etkinlik Kayseri Ulaşım A.Ş. tarafından verilen sucuk ikramı ve etkinliğe katılan çocuklara Tramvay meketi ve hediyeler dağıtıldı ve çalışanlarile birlikte çevre mıntıkası yaparak etkinliğe son verildi
Diğer Haberler
KAYSERİ Ulaşım A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. © Copyright 2014

Toplam Ziyaretçi: 781020