153
Etkinlikler
Kayseri Ulaşım A.Ş / Etkinlikler
KAYSERİ BİSİKLET ŞENLİĞİ
6 Mayıs 2018 Pazar

Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak ve sağlıklı yaşamı desteklemek amacıyla üç yıldır aralıksız yapılan "Kayseri Bisiklet Şenliği" bu yıl 6 Mayıs 2018'de Saat 11:00'da Mimarsinan Parkı'nda başlıyor. Bu eğlence ve sporla dolu şenliği kaçırmayın!

Her yıl Mayıs ayında yapılan "Kayseri Bisiklet Şenliği"nde birbirinden farklı yarışmalar düzenlenmekte ve kazanan yarışmacılara sürpriz hediyeler verilmektedir. Şenlik kapsamında gerçekleştirilen bisiklet gezisi de, gencinden yaşlısına her kesimden katılımcıyla gerçekleşmektedir.


Bizleri de sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

 

AKTİVİTELER:

1 - Bisiklet gezisi. (Kaybis bisikletleri kimlik karşılığı ücretsiz verilecektir. Kayıtlar şenlik esnasında alınacaktır.)

2 - Çocuklar için pedalsız bisiklet "taytay bisiklet" yarışı.(6 yaş ve altı için.) Taytay yarışmasında da çocuklar arasında dereceye girenlere 6 adet bisiklet hediye edilecektir. Ayrıca çocuklara puzzle, tişört, şapka ve çocuk hikaye kitabı dağıtılacaktır.

3 - Bisikletle en yavaş gitme yarışı. (Bisikletle en yavaş gitme yarışında dereceye giren bir kişiye kura ile 1 adet yetişkin bisikleti hediye edilecektir.)

4 - Dört metrelik direğe lastik atma yarışması. (Dört metrelik direğe lastik atan yarışmacılar arasından kurayla bir kişiye 1 adet yetişkin bisikleti hediye edilecektir.)

5 - Şenlikte ayrıca yarışmalar sonucu kazananlara başka sürpriz hediyeler de verilecektir.

6 - Profesyonel bisiklet akrobatları tarafından akrobasi gösterileri.


7 - Oryantring Yarışması. Başvuru için gerekli duyurular, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılacaktır. Oryantring yarışmasında birinci olan kişiye 1 adet yetişkin bisikleti hediye edilecektir.

 

GÖRSELLER
  
Destek hattı
Bizi takip edin!        
© Copyright 2017 | Tüm hakları saklıdır. Web tasarım Medyatör