153
HABERLER
Kayseri Ulaşım A.Ş / HABERLER
Gece Seferleri ile 24 Saat Kesintisiz Ulaşım Dönemi Başlıyor
7 Haziran 2024 Cuma

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni dönem için hazırladığı projeleri bir bir hayata geçirirken, 24 saat kesintisiz ulaşım hizmetinin de 8 Haziran itibariyle hayata geçirileceğini duyurdu. Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi başlıyor” dedi.

Göreve geldiği 2019 yılı Mart ayından bu yana ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesi ile hareket eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, vatandaşlara güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ‘daha yaşanabilir bir Kayseri’ vizyonu ile ulaşımda şehrin konforu için gayret gösterirken, yeni 5 yılda da bu alanda yeni projeleri hayata geçiriyor.

Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, gece seferleri noktasında Kayseri'de yoğun anahat üzerlerinde 24 saat ulaşım hizmetlerini sürdüreceklerini vurguladı.

‘Kesintisiz Ulaşım Dönemi 8 Haziran’da Başlıyor’

‘Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi 8 Haziran’da başlıyor’ diyen Büyükkılıç, 983 hat kodlu sefer ve güzergâh kapsamında 00.15, 01.45, 03.45 ve 05.15 saatlerinde gidiş ve dönüş yolu olarak Belsin, Otogar, Şehir Hastanesi, Erkilet Bulvarı, Havaalanı, Tren Garı, Cumhuriyet Meydanı, Mimsin, TOKİ, Beyazşehir ve İldem’in belirlendiğini ifade etti.

Başkan Büyükkılıç ayrıca, 980 hat kodlu sefer ve güzergâh kapsamında 00.15, 01.45, 02.15, 03.45, 04.45 ve 05.45 saatlerinde gidiş ve dönüş yolu olarak Şehir Hastanesi, Otogar, Tren Garı, Düvenönü ve Talas’ın belirlendiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri'de konforlu, güvenli ve kesintisiz bir ulaşım hizmeti sağlayacaklarını belirtti.

GÖRSELLER
  
Destek hattı
Bizi takip edin!        
Web tasarım firmaları
© Copyright 2017 | Tüm hakları saklıdır. Web tasarım Medyatör