153
HABERLER
Kayseri Ulaşım A.Ş / HABERLER
KAYSERİ ULAŞIM A.Ş. ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU
7 Haziran 2018 Perşembe

Kayseri Ulaşım A.Ş’nin çalışanlarına yönelik düzenlediği iftar programı, yaklaşık 700 personelin katılımıyla Harikalar Sofrası’nda gerçekleşti.

Programa; Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanı Ferhat Bingöl, Kayseri Ulaşım A.Ş Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu, Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Ali Kayabaşı, şirket ve sendika temsilcilerinin yanı sıra Kayseri Ulaşım A.Ş. çalışanları katıldı.

İftar öncesi çalışanlarla bir araya gelen Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu personellerle tokalaşarak iftar programına katıldıkları için teşekkürlerini dile getirdi.

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Genel Müdür Feyzullah Gündoğdu sözlerine, iftar davetine katılan bütün personele teşekkürlerini dile getirerek başladı. “Biliyorsunuz şirket olarak toplu taşıma hizmeti yapıyoruz. Kayseri için çok önemli bir hizmet alanını yürütüyoruz. Toplu taşıma hizmeti her şehrin temel ihtiyaçlarından bir tanesi. Dolayısıyla bu hizmetin kaliteli olması bizim için bir zorunluluk. Bizlerde bu zorunluluğu büyük bir sorumluluk anlayışıyla harmanlayarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi adına hizmetlerimizi vatandaşa sunuyoruz. Bu hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak için çabalamak zorundayız. Çok şükür sizlerle birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu belli bir hizmet kalitesinin üzerine çıkmayı başardık. Şirket olarak bizim bir hedefimiz var oda topluma değer katan bir toplu taşıma hizmeti sunmak ve bunun için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Gündoğdu sözlerine şu şekilde devam etti. “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik’in bizden istediği çok önemli bir husus var. O da işimizi yaparken en iyi şekilde ve doğru bir şekilde yapmak. Biz işimizi doğru yaparsak vatandaş da güzel bir hizmet alacak ve aldığı hizmetten memnun kalacaktır. Biliyorsunuz müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Ulaşım A.Ş. olarak sizlerden isteğimiz her zaman işinizi iyi yapmanız, bunun için gayret göstermeniz. Bu açıdan baktığımızda vatandaşla birebir temasta olan personellerimizin onlara karşı yaklaşımları çok ama çok önemli. Onun için her zaman personellerimizden güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile işlerini yapmalarını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Gündoğdu’nun konuşmalarının ardından Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Ali Kayabaşı söz aldı. Kayabaşı, Kayseri Ulaşım A.Ş.’de çalışma barışının ciddi anlamda korunduğu bir ortamın olduğunu söyleyerek bunu sağlayan yetkililere teşekkürlerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından program son buldu.

  
Destek hattı
Bizi takip edin!        
Web tasarım firmaları
© Copyright 2017 | Tüm hakları saklıdır. Web tasarım Medyatör